|
III ZIMOWY TURNIEJ FUTSALU O PUCHAR BURMISTRZA CHOROSZCZY - 26.01.2009
GRUPA A: Fantazja - Bianconeri 3-1, Zbieranina - Bianconeri 5-1, Fantazja - Zbieranina 1-3
GRUPA B: Rajkom - RKS 2-1, Bursztynek - RKS 1-8, Rajkom - Bursztynek 5-0
GRUPA C: Cementy - Rastamani 10-0, Lambada - Rastamani 6-0, Cementy - Lambada 6-3
GRUPA D: Lambada II - Mexico 2-2 -> 3-0v.o, Drink Team - Mexico 0-6 -> 3-0v.o, LambadaII - Drink Team 4-0
1/4: Zbieranina - RKS 1-3, Rajkom - Fantazja 3-1, Cementy - Drink Team 7-2, Lambada II - Lambada 6-2
1/2: RKS - Rajkom 0-1, Cementy - Lambada II 2-3
o III miejsce: Cementy - RKS 2-6
FINAŁ: Rajkom - Lambada II 2-7
Nagrody indywidualne: Najlepszy bramkarz: Karol Kopiczko (LambadaII), Najlepszy zawodnik: Maciej Komła (LambadaII)
_____________________________________________
TURNIEJ HALOWY DRUŻYN LIGI GMINNEJ - 09.03.2009
L.p. |
Drużyna |
Bramki |
Punkty |
1. |
Lambada |
20-11 |
12 |
2. |
LZS Choroszcz |
31-16 |
12 |
3. |
Konowały |
15-13 |
9 |
4. |
Łyski/Izbiszcze |
23-16 |
4 |
5. |
Rajkom |
14-19 |
4 |
6. |
Zaczerlany |
7-22 |
3 |
Komplet wyników: Choroszcz - Konowały 4-2, Zaczerlany - Rajkom 1-4, Lambada - Łyski/Izbiszcze 1-5, Rajkom – Choroszcz 4-9, Konowały – Lambada 1-7, Zaczerlany – Łyski/Izbiszcze 3-1, Choroszcz – Lambada 3-5, Konowały – Zaczerlany 5-0, Rajkom – Łyski/Izbiszcze 2-2, Choroszcz – Zaczerlany 8-2, Rajkom – Lambada 1-3, Konowały – Łyski/Izbiszcze 3-1, Zaczerlany – Lambada 1-4, Choroszcz – Łyski/Izbiszcze 7-3, Konowały – Rajkom 4-3
Najlepszy bramkarz: Karol Kopiczko (Lambada), Najlepszy piłkarz: Grzegorz Adamski (LZS Choroszcz)
_____________________________________________
LIGA HALOWA W ŁAPACH
Lambada w lidze halowej w Łapach wystąpiła podzielona na dwie drużyny:
Lambada: Łukasz Adamski, Karol Kopiczko, Piotr Buła, Krzysztof Wasiluk, Tomasz Grynasz, Karol Kruhlej, Rafał Zachowicz, Rafał Rzęsicki, Sławomir Wasiluk, Wojciech Popławski, Kamil Grzymkowski
Lambada II: Wojciech Jastrzębski, Maciej Skwarko, Marek Kłosek, Mateusz Kamieński, Daniel Siegień, Mateusz Jaworowski, Piotr Zahorenko, Paweł Buła, Krzysztof Szturgiewicz
Tabela:
|
Drużyna |
Mecze |
Bramki |
Punkty |
1 |
Aby do przerwy |
10 |
85-31 |
28 |
2 |
FC Turbodymomen |
10 |
62-37 |
20 |
3 |
Lambada II Choroszcz |
10 |
48-42 |
14 |
4 |
Lambada Choroszcz |
10 |
50-41 |
14 |
5 |
Piętki |
10 |
32-82 |
7 |
6 |
Ogary |
10 |
35-101 |
3 |
Wyniki meczów:
I RUNDA
2 KOLEJKA - 28.11.2009
Lambada - Lambada II 2-2
T. Grynasz, K. Wasiluk - Paweł Buła, M. Kłosek
Lambada - Piętki 9-1
R. Zachowicz, Ł. Adamski, T. Grynasz -3, R. Rzęsicki -2, K. Wasiluk, K. Kruhlej
4 KOLEJKA - 12.12.2009
Lambada II - Piętki 1-3
Paweł Buła
6 KOLEJKA - 09.01.2009
Lambada - Ogary 8-4
R. Zachowicz -2, K. Wasiluk -3, T. Grynasz, R. Rzęsicki, S. Wasiluk
Lambada II - Aby do przerwy 4-8
Paweł Buła -2, M. Kłosek, D. Siegień
Lambada II - Ogary 7-4
M. Kłosek -2, P. Buła -2, D. Siegień -2, P. Zahorenko
7 KOLEJKA - 16.01.2009
Lambada - Aby do przerwy 6-6
K. Kruhlej -2, R. Rzęsicki -2, S. Wasiluk, R. Zachowicz
11 KOLEJKA - 20.02.2009
Lambada - FC Turbodymomen 4-7
K. Wasiluk, K. Kruhlej -2, bramka samobójcza
Lambada II - FC Turbodymomen2-2
Paweł Buła -2
II RUNDA
06.03.2010
Lambada - Lambada II 3-5
M. Jaworowski -2, D. Siegień, M. Kłosek, Paweł Buła, - K. Grzymkowski, K. Wasiluk, P. Zahorenko (bramka samobójcza)
Lambada II - Aby do przerwy 2-3
M. Jaworowski, M. Kłosek
Lambada - Piętki 8-2
K. Grzymkowski -3, K. Wasiluk -2, S. Wasiluk, T. Grynasz, Ł. Adamski
Lambada II - Ogary 8-5
M. Kłosek -3, M. Jaworowski -3, M. Kamieński, D. Siegień
Lambada - Aby do przerwy 3-4
T. Grynasz, K. Wasiluk, K. Grzymkowski
13.03.2010
Lambada - FC Turbodymomen2-6
K. Wasiluk -2
Lambada II - Piętki9-3
M. Jaworowski -3, Paweł Buła -2, W. Jastrzębski, D. Siegień, P. Zahorenko, M. Kłosek
Lambada - Ogary8-4
K. Wasiluk -4, S. Wasiluk -2, R. Zahowicz, bramka samobójcza
Lambada II - FC Turbodymomen 6-10
Paweł Buła -2, M. Jaworowski, P. Zahorenko, M. Kłosek, D. Siegień
Anulowane mecze I rundy:
2 KOLEJKA - 28.11.2009
Lambada II - Bez Litości 6-7
M. Jaworowski -3, M. Kłosek, Paweł Buła, D. Siegień
4 KOLEJKA - 12.12.2009
Lambada - AC daj na tace 2-6
K. Kruhlej -2
Lambada - Na lekko 6-9
K. Wasiluk -2, Piotr Buła, T. Grynasz, S. Wasiluk, Ł. Adamski
Lambada II - AC daj na tace 6-7
M. Kłosek -2, M. Jaworowski -2, K. Szturgiewicz, Paweł Buła
6 KOLEJKA - 09.01.2009
Lambada - Edmark 3-7
R. Rzęsicki -2, Ł. Adamski
7 KOLEJKA - 16.01.2009
Lambada - Bez Litości 4-7
T. Grynasz -2, R. Rzęsicki, K. Kruhlej
Lambada II - Slim American Coast 4-6
D. Siegień -2, P. Zahorenko, M. Kłosek
Lambada II - Na lekko 6-11
D. Siegień -3, Pawel Buła -2, M. Kłosek
9 KOLEJKA - 06.02.2009
Lambada - Slim American Coast 0-8
Lambada II - Edmark 2-9
D. Siegień, Paweł Buła
STRZELCY:
Lambada:
15 - K. Wasiluk
7 - T. Grynasz
6 - K. Kruhlej
6 - R. Zachowicz
5 - R. Rzęsicki
5 - K. Grzymkowski
5 - S. Wasiluk
2 - Ł. Adamski
Lambada II:
13 - Paweł Buła
11 - M. Kłosek
10 - M. Jaworowski
7 - D. Siegień
3 - P. Zahorenko
1 - M. Kamieński
1 - W. Jastrzębski
__________________________
Uwzględniając anulowane mecze:
Lambada:
18 - K. Wasiluk
10 - T. Grynasz
8 - R. Rzęsicki
8 - K. Kruhlej
6 - S. Wasiluk
6 - R. Zachowicz
5 - K. Grzymkowski
4 - Ł. Adamski
1 - Piotr Buła
Lambada II:
18 - Paweł Buła
16 - M. Kłosek
15- M. Jaworowski
14- D. Siegień
4 - P. Zahorenko
1 - K. Szturgiewicz
1 - M. Kamieński
1- W. Jastrzębski
|
dzisiaj: 1705, wczoraj: 299
ogółem: 5 850 839
statystyki szczegółowe