Ostatnie spotkania

Rajkom - Zaczerlany 3-3, k.2-1

20 urodziny obchodzi Piotr Ryniejski

02-2018

Turniej z okazji rocznicy wyzwolenia Choroszczy

• autor: widget, 2018-02-18 21:00

We wtorkowy wieczór zagramy w mini turnieju z okazji 99 rocznicy wyzwolenia Choroszczy "o Puchar Prezesa TPCh". Zmierzymy się systemem "każdy z każdym" z choroszczańskimi ekipami LZS, Narew i Rajkom. Początek zmagań o godz. 19:30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Choroszczy. Zapraszamy!

Pierwsza edycja tego trofeum była rozegrana rok temu w ramach meczów turnieju halowego LZS - wówczas tryumfował LZS Choroszcz, a my zajęliśmy 3 miejsce.

Informacja dla zawodników: zbiórka 19:10 na hali, koszulki RÓŻOWE!

Wyniki sprzed roku w rozwinięciu

Choroszczańska Liga Halowa zakończona!

• autor: widget, 2018-02-04 12:37

III edycja Choroszczańskiej Ligi zakończona! We wczorajszych meczach walczyły jeszcze dwie Lambadowe drużyny. Albatros rozegrał bardzo dobrą pierwszą połowę z Izbiszczami remisując bezbramkowo ale ostatecznie uległ 2-5 i zajął 8 miejsce w rozgrywkach. Dużo lepiej poszło Rajkomowi, który tym razem w meczu o 3 miejsce miał słabszą pierwszą połówkę przegrywając 2-3 z Zaczerlanami, ale po zmianie stron odrobił stratę i doprowadził do rzutów karnych. Te Rajkom wygrał 2-1 i zdobył brązowe medale! Orły grę zakończyły na fazie grupowej zajmując 13 miejsce! Teraz z niecierpliwością czekamy na marcowy turniej halowy drużyn LZS! Całość wyników znajduje się na stronie rozgrywek.

Wyniki półfinałów Ligi Halowej

• autor: widget, 2018-01-27 20:08

W dzisiejszy wieczór Rajkom w półfinale mimo prowadzenia 4-1 ostatecznie uległ Piasta Budmax 5-6 i niestety nie zagra w wielkim finale Ligi Halowej. Po raz kolejny druga połowa okazała się dużo słabsza od pierwszej i za tydzień Rajkom zmierzy się w meczu o brązowe medale z Zaczerlanami. W finale spotkają się Piasta Budmax i Kopnij Babkę w Czapkę. Z kolei Albatros w meczu o miejsca 5-8, w którym rywalem był LZS Choroszcz zanotował porażkę 0-4. Mecz mógł się potoczyć inaczej gdyż przy stanie 0-0 Albatros zmarnował m.in. dwie sytuacje sam na sam, a do tego Albatrosy grały bez zmienników - dzięki za walkę tym co byli. Za tydzień w meczu o 3 miejsce Rajkom zmierzy się o godz. 17:50 z Zaczerlanami, a Albatros wcześniej w meczu o 7 miejsce o godz. 16:30 zagra z Izbiszczami. Całość wyników znajduje się na stronie rozgrywek. Zapraszamy w sobotę 3 lutego na halę sportową Szkoły Podstawowej!

Wyniki ćwierćfinałów Ligi Halowej

• autor: widget, 2018-01-20 20:45

W dzisiejszy wieczór Rajkom i Albatros walczyły w ćwierćfinałach Choroszczańskiej Ligi Halowej. Do półfinałów awansowała jedna nasza ekipa: Rajkom pokonał 2-1 białostocki Chorten kiedy to w pierwszej połowie gole zdobyli bracia Wojciech i Karol Biernaccy, a Albatros uległ Zaczerlanom 3-4, a o porażce zadecydowała bardzo słaba pierwsza połowa kiedy to Albatros przegrywał 1-4 (bramka Rafał Zachowicza). Drugą połowę Albatros wygrał 2-0 (dwa gole Sławka Wasiluka) ale zabrakło jednej bramki dającej remis i rzuty karne chociaż sytuacji do tego nie brakowało. Za tydzień w półfinale Rajkom zmierzy się o godz. 17:50 z Piasta Budmax, a Albatros w meczu o miejsca 5-8 o godz. 16:30 z LZS Choroszcz. Całość wyników znajduje się na stronie rozgrywek. Zapraszamy w sobotę 27 stycznia na halę sportową Szkoły Podstawowej!

Faza grupowa zakończona, gramy w ćwierćfinale!

• autor: widget, 2018-01-13 20:25

W dzisiejsze popołudnie dwie Lambadowe drużyny kończyły grę w fazie grupowej Choroszczańskiej Ligi Halowej. Tym razem  Lambadowcy nie wywalczyli żadnego punktu: najpierw Orły oddały walkowerem mecz z Kruszewem i oznaczało to spadek na 7 miejsce w grupie B nie dające nawet prawo gry w fazie pucharowej w "drabince pocieszenia". W drugim meczu Albatros mierzył się z Chortenem i było bardzo blisko remisu dającego 2 miejsce w grupie, jednak ostatecznie Albatros uległ 2-3. Chorten prowadził już 2-0 ale udało się doprowadzić do remisu, a decydującą o porażce bramce Albatros stracił w samej końcówce. Taki wynik oznaczał spadek na 4 miejsce w Grupie B i grę w ćwierćfinale ze zwycięzcą grupy A: Zaczerlanami - ten mecz za tydzień o godz. 17:10. Rajkom już wcześniej zakończył grę w grupie i w 1/4 finału zmierzy się z Chortenem (godz. 16:30). Całość wyników znajduje się na stronie rozgrywek. Zapraszamy w sobotę 20 stycznia na halę sportową Szkoły Podstawowej!

Tabele w rozwinięciu

Najbliższe turnieje

22.02.2018 (wtorek) godz. 19:30

Turniej z okazji 99 rocznicy wyzwolenia Choroszczy
"o Puchar Prezesa TPCh"
Mecze z LZS, Narwią i Rajkomem.

Liga Halowa w Łapach - 11.2009-03.2010