Promil BarszczewoLambada Choroszcz
Promil Barszczewo 1:2 Lambada Choroszcz
2017-10-22, 13:00:00
Mecz grupowy Pucharu Ligi. Boisko w Zaczerlanach.
spotkanie pucharowe

Puchar Ligi

13:00 Promil Barszczewo vs. Lambada

Zbiórka 12:30 pod biedronką lub 12:45 w Zaczerlanach, koszulki fioletowe.

21 urodziny obchodzi Krystian Chudziński

19:30 - HALA

W końcu zwycięstwo!

• autor: widget, 2017-10-22 16:19

Po trzech porażkach z rzędu w końcu odnieśliśmy zwycięstwo. W pierwszej połowie było jak w dwóch ostatnich meczach, mieliśmy dużą przewagę ale skuteczność była słaba i piłka nie chciała wpaść do bramki rywali. Po zmianie stron to Promil miał przewagę ale udawało się umiejętnie bronić przed ich atakami. Na szczęście w  52 i 53 minucie znakomitą skutecznością popisał się Damian Garbowski strzelając dwa gole. Zamiast ze spokojem dokończyć mecz to w końcówce zrobiło się trochę nerwowo gdyż na 5 minut przed końcem straciliśmy bramkę, ale na szczęście na więcej nie pozwoliliśmy rywalom i wygraliśmy być może decydujące o awansie do fazy pucharowej spotkanie. Za tydzień gramy u siebie z Siekierkami i wszystko będzie wiadomo.

Skład: M. Samojłowicz - W. Popławski, M. Kruszyński, R. Zachowicz (k) (ż.k.), P. Skomin, M. Skwarko, J. Siemieniuk - K. Biernacki, D. Kłosek, M. Wasilewski, T. Grynasz, S. Wasiluk, K. Chudziński - S. Waszczuk (1 as.), D. Garbowski (2 br.)

Tabela w rozwinięciu

W niedzielę Promil w Pucharze Ligi

• autor: widget, 2017-10-20 07:33

Po porażce z Izbiszczami w minioną niedzielę teraz zagramy w meczu "o wszystko" z Promilem Barszczewo. W pierwszej kolejce rywale pokonali Siekierki 4-2 i aby myśleć o wyjściu z grupy ten mecz musimy wygrać. A będzie to trudne zadanie gdyż Promil jest ostatnio w dobrej formie, a do tego gramy na trudnym terenie w Zaczerlanach gdzie gra nam się ciężko. Mecz rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 13:00

Informacja dla zawodników: zbiórka 12:30 pod biedronką lub 12:45 w Zaczerlanach - koszulki fioletowe.

Przegrywamy po dobrym meczu

• autor: widget, 2017-10-15 14:16

Końcowy wynik zupełnie nie obrazuje tego co działo się dzisiaj na boisku w Choroszczy. Mimo ostatecznej porażki 0-3 z Izbiszczami możemy pochwalić zawodników za dzisiejsze spotkanie. Było zaangażowane, była walka tylko brakowało skuteczności. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-1 po bramce ligowego króla strzelców Rafał Olsiewicza w 33 minucie. Po zmianie stron mieliśmy bardzo dużą przewagę z dużą ilością stuprocentowych sytuacji. Gdy się nie strzela tak oczywistych bramek to potem się traci bramki po kontratakach - po raz drugi strzelił Rafał Olsiewicz w 83 minucie, a wynik ustalił Paweł Szczygielski strzelając z rzutu karnego w ostatniej minucie spotkania. Mimo porażki nastroje w drużynie są dobre, nasza gra przez większość meczu także była bardzo dobra, tylko ta skuteczność... Dzisiaj w naszej drużynie w gminnych rozgrywkach zadebiutowali bracia Wojciech i Karol Biernaccy - witamy w ekipie, widać że będą naszym wzmocnieniem (Wojtek już wcześniej zadebiutował w naszych barwach w Pucharze Polski). W dalszym ciągu awans z 2 miejsca w grupie do fazy pucharowej Pucharu Ligi jest w naszych rękach - pozostały nam jeszcze dwa spotkania: z Promilem Barszczewo (za tydzień) i Siekierkami (29.10.)

Skład: M. Samojłowicz - P. Skomin, M. Gałczyk, R. Zachowicz (k), W. Popławski, M. Skwarko, J. Skwarko - W. Biernacki, T. Grynasz, S. Wasiluk, K. Biernacki, D. Kłosek (ż.k.) - S. Waszczuk, A. Domaradzki (ż.k.)

Zaho się żeni!

• autor: widget, 2017-10-14 14:01

Zarząd, piłkarze oraz sympatycy Lambady Choroszcz składają najserdeczniejsze życzenia Piotrowi Zahorenko oraz Patrycji Sieńko z okazji ślubu, który odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz.16 w kościele parafialnym w Choroszczy. Miłości, zdrowia i  szczęścia, a w przyszłości młodych Lambadowców :). Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!  No i Zahu trzymamy za słowo, że po ślubie wrócisz do grania!

Rozpoczynamy Puchar Ligi

• autor: widget, 2017-10-12 19:24

Będąc w słabej formie przystępujemy do rozgrywek kończących grę na świeżym powietrzu, czyli do Pucharu Ligi. Los sprawił, że w grupie B zmierzymy się z Izbiszczami, Promilem Barszczewo i Siekierkami. Na początek w najbliższą niedzielę o godz. 12:00 zagramy z Izbiszczami, które są przecież obrońcą tytułu sprzed roku, a także drużyną, która najwięcej, bo aż 5 razy sięgała po to trofeum. Więcej o tegorocznej edycji Pucharu Ligi, na stronie rozgrywek.  Wejście na stadion będzie od ulicy Pałacowej przez obiekt "orlik".

Informacja dla zawodników: zbiórka 11:30 na stadionie, koszulki fioletowe.

Lambada ChoroszczSiekierki
spotkanie pucharowe
Lambada Choroszcz   Siekierki
2017-10-29, 00:00:00

Mecz grupowy Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 48 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 37 bz